جمعه , ۲۴ آبان ۱۳۹۸
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

درباره ما

مهم‌ترین بخش تولید و پیاده‌سازی پروژه‌های نرم‌افزاری مقیاس بزرگ، معماری و زیرساخت مناسب و مطمئن است که معمولاً از آن غفلت می‌شود که اگر با دقت و مهارت کافی طراحی و پیاده‌سازی نشود، مشکلات بسیاری زیادی را در آینده به وجود خواهد آورد.

بسیاری از سازمان‌ها برای تسریع در روند تولید نرم‌افزار و رساندن آن به دست مشتری، بدهی فنی زیادی را در معماری و مخصوصاً زیرساخت باقی می‌گذارند. پروژه‌ها در زمان بسیار کم و با ظاهری شیک و قابلیت‌های خوب به دست مشتری می‌رسد و مدیر و کارکنان همه از کار خود راضی هستند. اما به مرور با اضافه شدن امکانات جدید به نرم‌افزار و همچنین افزایش تعداد کاربران نرم‌افزار، مشکلات به آرامی یکی پس از دیگری پدیدار می‌شوند. زیرساخت نرم‌افزار دیگر نمی‌تواند پاسخگوی حجم درخواست‌های بسیار زیاد کاربران باشد و زمان از کار افتادگی روز به روز بالاتر می‌رود و حتی افزایش قدرت سخت‌افزار نیز کمکی به حل مشکل نخواهد کرد زیرا نرم‌افزار به دلیل معماری نامناسب نمی‌تواند از قدرت کامل سخت‌افزار به خوبی استفاده کند. در این لحظه سازمان ناچار است بدهی فنی که همواره از آن فرار می‌کرده است را پرداخت کند و باید زمان و هزینه زیادی را صرف طراحی دوباره و بازسازی معماری و نرم‌افزار خود کند که حتی در بسیاری از مواقع، بدهی فنی می‌تواند سازمان را با فروپاشی کامل روبرو کند.

پروژه‌ها و نرم‌افزارهای مقیاس‌بزرگ و کلان داده به دلیل پردازش‌های سنگین و بی‌درنگ بر روی حجم عظیمی از داده‌ها و تعداد بسیار بالای کاربران، نیاز به زیرساخت‌های توزیع‌شده، انطباق‌پذیر، تحمل‌پذیر در برابر خطا با دسترس‌پذیری بالا هستند تا منجر به افزایش کارامدی شوند و بتوانند در همه شرایط پاسخگوی نیازهای کاربران باشند.

هدف تیم ما، ارائه راهکارها و آموزش‌های مناسب برای طراحی و پیاده‌سازی معماری و زیرساخت‌های مقیاس‌پذیر و بهینه، خودکار‏سازیِ فرآیندها و پیاده‌سازی سامانه‌های تعریف شده توسط نرم‌افزار است و همچنین خدمات مشاوره‌ای نیز در این زمینه ارائه می‌دهد.
پس برای بهبود کارامدی کسب و کار خود، ما را دنبال کنید و با ما در تماس باشید 🙂

سینا نوریان

کارشناسی ارشد نرم‌افزار از دانشگاه علم و صنعت ایران، برنامه‌نویس ارشد شرکت فناوران دانشگر.
علاقه‌مند به سیستم‌های توزیع شده، معماری‌های مایکروسرویس و واکنشی، پردازش موازی و داده‌های جریانی.
زبان‌های مورد علاقه: Scala, Go, Java

وبسایت شخصی

ابوالفضل امینی

دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی نرم‌افزار | عضو آزمایشگاه تحقیقاتی سیستم‏‌های توزیعی | دانشگاه علم‏‌و‏صنعت ایران
زمینه‌ها‏ی تحقیقاتی و کاری: سیستم‏‌های تعریف‌‏شده توسط نرم‌‏افزار به طور خاص سیستم‏‌های ذخیره‏‌سازی | DevOps

مجتبی نوروزی

دانشجوی کارشناسی ارشد هوش مصنوعی، عضو آزمایشگاه تحقیقاتی سیستم‌های چندعاملی دانشگاه شهید بهشتی

زمینه‌های تحقیقاتی: سیستم‌های چندعاملی، یادگیری ماشین، یادگیری عمیق.